Pod koniec ubiegłego miesiąca ukazał się trzeci studyjny krążek Fifth Harmony. Nowe wydawnictwo grupy, które do tej pory promowane było przez single ‚Down’ oraz ‚He Like That’, zadebiutuje na macierzystym rynku dziewczyn z wynikami gorszymi niż dotychczasowe krążki. 

Serwis Hits Daily Double opublikował oficjalne informacje dotyczące finalnej wysokości sprzedaży albumu ‚Fifth Harmony’ w pierwszym tygodniu w Stanach Zjednoczonych. Według HDD trzeci studyjny krążek rozszedł się w ciągu swojego 1. tygodnia w ilości 46 tysięcy sztuk, wliczając w to streaming. Oznacza to, iż dziewczyny mogą liczyć na 5. miejsce najlepiej sprzedających się albumów w tym tygodniu w USA. Fifth Harmony zostały wyprzedzone m.in. przez ‚Luv is Rage’ Lil Uzi Verta (1 miejsce – 126 tys.), ’17’ XXXTentacion (2 miejsce – 86 tys.) oraz ‚Villains’ Queens of the Stone Age (3 miejsce – 73 tys.).

To najgorszy wynik w dotychczasowej karierze amerykańskiego girlsbandu: debiutanckie wydawnictwo ‚Reflection’ zadebiutowało na 5 miejscu ze sprzedażą na poziomie 80 tys. sztuk (62 tys. ze sprzedaży tradycyjnej), podczas gdy wydane w zeszłym roku ‚7/27’ mogło liczyć na wynik 74 tys. sprzedanych egzemplarzy (49 tys. pochodziło ze sprzedaży tradycyjnej), co zapewniło grupie 4 miejsce w amerykańskim Billboard 200. Wynik osiągnięty przez 5H z trzecim studyjnym krążkiem to spadek o niemalże 40% w porównaniu do sprzedaży drugiego studyjnego albumu grupy w pierwszym tygodniu od premiery.

Recenzję najnowszego albumu Fifth Harmony przeczytacie TUTAJ.


miley_final

SPRAWDŹ NOWE #WHATSGOOD TUTAJ!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here