Dua Lipa jest bez wątpienia jednym z najgorętszych nazwisk obecnej sceny muzycznej. W jej 26-te urodziny przedstawiamy Wam 6 naszych ulubionych singli.

1. Be The One

Singiel z debiutanckiej płyty Dua Lipy z pewnością był ogromnym krokiem w stronę podbicia dzisiejszego popu. Dzięki temu kawałkowi Dua szybko zaskarbiła sobie grono pierwszych sympatyków. Energetyczny utwór szybko wpadał w ucho, a refren Be The One długo towarzyszył po odsłuchaniu.

2. New Rules

Przełomowy utwór w karierze wokalistki. Do dzisiaj jest jej najczęściej odtwarzanym teledyskiem – zgromadził ponad 2 miliardy na platformie YouTube, doczekał się wielu przeróbek, a sama Dua osiągnęła światową rozpoznawalność. Cały świat znał zasady Dua Lipy, które było słychać na wielu tanecznych parkietach.

3. Electricity

Ta żywiołowa współpraca artystki z Diplo i Silk City to strzał w dziesiątkę. Dosłownie elektryczny numer porywa do tańca, a niebanalna produkcja wyróżnia utwór. Pierwszy raz widzimy tu blond Duę, która już za chwile jest gotowa do podbicia świata swoim drugim albumem studyjnym.

4. Physical

Od pierwszych sekund utworu Dua wciąga nas do swojego świata. Ten numer określilibyśmy jako istna pop perfekcja. Przebojowy, przepełniony energią, z porywającym refrenem, pięknym teledyskiem – nic dodać, nic ująć!

5. Love Again

Utwór, który artystka napisała, aby zamanifestować miłość w swoim życiu, to kolejny numer na naszej liście. Ogromny plus za znakomite użycie sampla oraz jeden z najlepszych bridge’ów na płycie Future Nostalgia. Dua Lipie w swojej krótkiej cowgirl era z teledysku mówimy zdecydowane tak!

6. Levitating

„If you wanna run away with me i know a galaxy and i can take you for a ride” rozpoczyna Dua Lipa w kolejnym utworze promującym jej drugi studyjny album. Piosenka stała się nie lada hitem także za pośrednictwem platformy TikTok. Swój udział miał także remix Levitating z DaBaby, który po ostatnich kontrowersjach został zmieniony na wielu listach na oryginalną wersję. My także zdecydowanie wolimy oryginał.

7. Prisoner ft. Miley Cyrus

Ta współpraca przeznaczona na płytę Plastic Hearts Miley Cyrus to nasza ostatnia pozycja na zestawieniu. Intrygujące brzmienie, wspaniale uzupełniające się głosy obu wokalistek sprawiły, że ten duet był strzałem w dziesiątkę. Obie artystki zostały także nominowane do nagród VMA w dwóch kategoriach. Czekamy na kolejne nowości od tych Pań!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here