Dua Lipa trafiła na okładkę najnowszego numeru brytyjskiego magazynu GQ. Do sieci trafiła niedawno sesja zdjęciowa z udziałem 22-letniej wokalistki, zaś sama wokalistka podzieliła się na swoich social media fragmentem nadchodzącego artykułu. 


dua-lipa-us-tour


Już 5 kwietnia do sprzedaży trafi majowy numer magazynu GQ, który tym razem zdobi 22-letnia Dua Lipa. Piosenkarka, która w zeszłym roku odniosła przełomowy w swojej karierze sukces dzięki singlowi ‚New Rules’ udzieliła brytyjskiemu wydaniu magazynu obszernego wywiadu, a także wzięła udział w sesji zdjęciowej.

Nigdy nie było Planu B. W wieku zaledwie trzech lat powzięła pierwsze kroki ku sławie i dziewiętnaście lat, dwa BRITS i miliard wyświetleń na YouTubie później, zrobiła wszystko na swoich własnych warunkach – bez większego ograniczenia szklanym sufitem, ale niszcząc go. Spotkajcie Madonnę Pokolenia Z, urzekający głos piosenek typu „pieprz-się” i smutno-radosnych klubowych kawałków, nowa uwodzicielka alpha popu: Dua Lipa” napisał jeden z dziennikarzy GW – Stuart McGurk.

22-letnia wokalistka nie kryła swojej wdzięczności za miłe słowa McGurka.

Rodzina GQ sprawia, że chcę płakać. Dziękuje za te miłe słowa. Złapcie swoją kopię w czwartek 5 kwietnia xx” napisała Dua wyraźnie wzruszona tekstem GQ.