Dzień bez nowych doniesień na temat powrotu One Direction dniem straconym. Zespół ma ponoć planować huczne uczczenie 10 rocznicy powstania, która wypada dokładnie 23 lipca 2020 roku. 

Jak donosi „Page Six” One Direction potajemnie pracują nad planem obchodów 10-lecia. Na stronie magazynu można przeczytać, że „pomysły sięgają od reaktywacji zespołu, po show w telewizji i nowy singiel. Jednakże trasa koncertowa została całkowicie wykluczona.”

Page Six powołując się na źródło pisze: „Przed nimi jeszcze długa droga i wiele przeszkód. Oczywiście w tej chwili wszystko co robią, musiałoby być zrobione wirtualnie.” – mówi osoba zaprzyjaźniona z zespołem. „Między nimi jest teraz dużo dobrej woli i chcą coś zrobić.”

Według niektórych doniesień zespół ma w zanadrzu premierę filmu dokumentalnego. Plotki na ten temat rozeszły się zaraz po opublikowaniu wywiadu Liama Payne’a, w którym został zapytany koncertów One Direction w Dubaju. „Trudno mi pamiętać konkretne wydarzenia, ponieważ to wszystko rozmywa się z samolotami, soundcheckami i krzykami. Myślę, że nakręciliśmy to show i będzie częścią filmu dokumentalnego z okazji rocznicy.” – powiedział. Więcej na ten temat TUTAJ.

Magazyn zaznacza, że Harry Styles nadal utrzymuje kontakt i jest w przyjacielskich relacjach z producentem i reżyserem Benem Winstonem, który jest odpowiedzialny za film „One Direction: This Is Us” z 2013 roku.

Źródło z bliskiego otoczenia jednego z członków zespołu powiedziało: „Obserwowali, jak Rolling Stones udało się utrzymać jednocześnie grupę razem i kariery solowe przez dziesięciolecia. Każdy z chłopców chce w jakiś sposób podziękować fanom za ich dziesięć lat lojalności. Mimo sukcesów solowych każdy z nich wie, że największym podziękowaniem dla fanów jest to, że mogą zrobić coś wspólnie w hołdzie temu jak to się zaczęło. Ich relacje są teraz zupełnie inne niż kiedyś, ale oni sami wiedzą, że nie byliby tam gdzie są teraz, bez tego co osiągnęli wspólnie jako grupa.”

Wszystkie inne doniesienia na temat powrotu One Direction znajdziecie TUTAJ, TUTAJ, TUTAJTUTAJ.

Powstał film dokumentalny o One Direction. Premiera najprawdopodobniej jeszcze w tym roku

Czy One Direction naprawdę wrócą? Liam Payne potwierdza, że zespół jest w stałym kontakcie i planuje 10-lecie

Liam Payne zdradza plany dotyczące 10 lat One Direction. Zespół planuje uczczenie rocznicy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here