To już równa dekada Little Mix na scenie. Z tej okazji grupa zapowiedziała premierę nowego wydawnictwa.

Girlsband powstał dokładnie 19 sierpnia 2011 roku podczas castingów do 8 edycji programu The X Factor. Perrie Edwards, Jade Thirlwall, Leigh-Anne Pinnock oraz Jesy Nelson stały się pierwszą w historii grupą, która wygrała brytyjskie talent show, co było tylko początkiem długiej listy sukcesów i osiągnięć, które nastąpiły później.

12 listopada światło dzienne ujrzy składanka „Between Us” honorująca 10 lat tworzenia muzyki przez Little Mix. Na płycie znajdzie się 17 największych przebojów zespołu, a także pięć całkowicie nowych i niesłyszanych jeszcze piosenek.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Little Mix (@littlemix)

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Little Mix (@littlemix)

Jesteśmy bardzo podekscytowane tym albumem. Zawiera on wszystkie nasze hity, a także kilka zupełnie nowych piosenek, których nie możemy się doczekać, aż usłyszycie. Nie możemy wam wystarczająco podziękować za wsparcie przez ostatnie dziesięć lat… ten album jest dla każdego z Was, który słuchał naszej muzyki, kupował albumy lub wyśpiewywał swoje serce na naszych koncertach. Nie mogłybyśmy wydać tego albumu gdyby nie wy„.

Oprócz standardowego „Between Us” do sprzedaży trafi również rozszerzona wersja deluxe, a także wydania na winylach i kasetach oraz wydania kolekcjonerskie. 

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Little Mix (@littlemix)

Jesy Nelson z Little Mix zapowiada swoją pierwszą solową piosenkę

Anne-Marie razem z Little Mix. Zobacz teledysk do ich wspólnie nagranej piosenki „Kiss My (Uh Oh)”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here